Úspěch Wilsons v GLE Awards pokračuje na Slovensku
Únor 23, 2019
Bryan Wilson povede investiční panel na summitu CEDEM 2019
Srpen 14, 2019

Úspěch Wilsons v HOF Awards 2019

Společnost Wilsons se stala hrdým vítězem kategorie Best Law Firm ocenění HOF Awards 2019, udíleného včera večer v hotelu Marriott v centru Prahy. Tato nezávislá advokátní kancelář, která se účastnila tří z loňských nejrozsáhlejších a nejprestižnějších realitních transakcí, byla oceněna za své úspěchy v České republice i na Slovensku.

Na oceněních HOF Awards se scházejí nejlepší profesionálové a týmy v oblasti realit z celé střední a východní Evropy, kteří soutěží ve více než třiceti kategoriích o získání čestného titulu Best of the Best. Kandidáti se každoročně rekrutují z řad vítězů CIJ Awards, série realitních soutěží pořádaných v České republice, Maďarsku, Polsku, Rumunsku, Srbsku a na Slovensku.

Společnost Wilsons v posledním ročníku CIJ Awards zvítězila v kategorii advokátních kanceláří nejen v České Republice, ale i na Slovensku. Kancelář podává výborné výsledky i v letošním roce, naposledy zastupovala investora v prodeji pražského kancelářského komplexu Waltrovka vlastněného společností Penta Real Estate investičnímu fondu GLL.

Ocenění HOF Awards pořádá skupina Roberts Publishing Media Group, která je vydavatelem CIJ, předního realitního magazínu v regionu, a organizátorem významných realitních konferencí a série soutěží CIJ Awards v celé střední a východní Evropě.

Sledujte nás také na:

© 2019 - Wilsons, všechna práva vyhrazena.

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána, budeme vás co nejdříve kontaktovat.