top of page
DSC_0276.jpg

Jan Krákora

T: +420 277 779 208

M: +420 724 992 837

E: jan.krakora@wilsonscee.com

Jan se stal Partnerem firmy v roce 2015 a sídlí v pražské kanceláři. Specializuje se na komplikované finanční a investiční transakce a je zkušeným právníkem ve všech souvisejících právních záležitostech.

Jan radí bankám, institucionálním investorům, investičním fondům a dalším finančním institucím a má rozsáhlé zkušenosti s realitními projekty a korporátním financováním na straně poskytovatelů financování i dlužníků.

Financování věnuje Jan většinu svého pracovního času a jako právník se podílí na uzavírání syndikovaných úvěrů pro banky i na řízení komplikovaného přeshraničního financování portfolií.

Jan často radí klientům, kteří čelí vyšetřování kvůli kartelům (českým Úřadem pro ochranu hospodářské soutěže i Evropskou komisí), v průběhu fúzí a při antimonopolních sporech. Měl také na starosti přípravu a prezentaci „Competition Compliance Programme“ pro mnoho českých a mezinárodních klientů v České republice, včetně vedení seminářů o místním šetření soutěžních orgánů (tzv. dawn raid).Před nástupem do Wilsons v roce 2007 pracoval Jan šest let v čelní mezinárodní právní kanceláři Linklaters.

Jan hovoří česky a anglicky.

bottom of page