Lucie Kyselovská
Květen 28, 2019
Mariana Machátová
Květen 28, 2019

Vladimír Zemaník

Vladimír je jako spolupracující advokát advokátní kanceláře Wilsons členem týmů pro bankovnictví, finance a M&A. Před začátkem této spolupráce se Vladimír soustředil v předních mezinárodních a českých advokátních kancelářích na oblasti přeměn, prodejů a koupí společností (M&A), IT práva, práva duševního vlastnictví a finančního práva.

Vladimír se podílel na komplexních právních případech jako je např. zakládání joint-venture projektů v oblasti těžby a zpracování ropy a zemního plynu v zámoří, přeshraniční odprodej předního producenta drahých kovů ve střední a východní Evropě nebo akvizice tepelných a solárních elektráren, jakož i komerčních nemovitostí, a to včetně daňového strukturování, financování a následné právní podpory.

Během své praxe poskytoval také všestranné právní poradenství významným telekomunikačním, kabelovým a satelitním operátorům se zaměřením na evropskou regulaci. Podílel se na správě portfolií práv duševního vlastnictví, vypracování a vyjednávaní programových distribučních smluv a smluv s kolektivními správci.

Před složením advokátních zkoušek Vladimír získal titul na Karlově univerzitě v Praze a dále také na Cardiff University ve Velké Británii, kde studoval především právo obchodních společností a obchodně závazkové právo. Vladimír mluví plynule česky, slovensky a anglicky.

Sledujte nás také na:

© 2019 - Wilsons, všechna práva vyhrazena.

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána, budeme vás co nejdříve kontaktovat.